Dokumenteeritud: Elon Muski “Kallid Twitteri reklaamijad” säutsu.

Siin on dokumenteeritud säuts, mille Elon Musk avaldas pärast Twitteri ülevõtmist. Kuigi see on suunatud eelkõige reklaamijatele, annab see huvitavaid teadmisi sellest, mida Elon platvormiga teha kavatseb.

Ma tahtsin isiklikult pöörduda, et jagada oma motivatsiooni Twitteri omandamisel.

Palju on spekuleeritud selle üle, miks ma Twitteri ostsin ja mida ma reklaami kohta arvan.

Enamik sellest on olnud vale.

Põhjus, miks ma Twitteri omandasin, on see, et tsivilisatsiooni tuleviku jaoks on oluline, et meil oleks ühine digitaalne linnaväljak, kus saab tervislikult ja vägivalda kasutamata arutleda mitmesuguste tõekspidamiste üle. Praegu on suur oht, et sotsiaalmeedia lõheneb paremäärmuslikeks ja vasakäärmuslikeks kajakambriteks, mis tekitavad rohkem vihkamist ja lõhestavad meie ühiskonda.

Suur osa traditsioonilisest meediast on oma järeleandmatus klikkide otsimises neid polariseerunud äärmusi õhutanud ja rahuldanud, sest nad usuvad, et see toob raha sisse, kuid seejuures on kaotatud võimalus dialoogiks.

Seepärast ostsin ma Twitteri. Ma ei teinud seda sellepärast, et see oleks lihtne. Ma ei teinud seda, et teenida rohkem raha. Ma tegin seda, et püüda aidata inimkonda, keda ma armastan. Ja ma teen seda alandlikult, tunnistades, et selle eesmärgi saavutamisel on läbikukkumine vaatamata meie parimatele jõupingutustele väga reaalne võimalus.

See tähendab, et Twitter ei saa ilmselgelt muutuda vabaks põrgumaaks, kus võib öelda mida iganes, mille tagajärjed on halvad! Lisaks seaduste järgimisele peab meie platvorm olema kõigile soe ja külalislahke, kus te saate valida oma soovitud kogemuse vastavalt oma eelistustele, nii nagu te saate valida, kas vaadata näiteks filme või mängida videomänge igas vanuses või küpsete inimeste jaoks.

Samuti usun väga, et kui reklaam on õigesti tehtud, võib see teid rõõmustama, meelelahutama ja teavitama panna; see võib näidata teile teenust või toodet või ravi, mille olemasolust te ei teadnudki, kuid mis on just teile sobiv. Et see oleks tõsi, on oluline näidata Twitteri kasutajatele reklaami, mis on nende vajadustele võimalikult asjakohane. Vähese asjakohasusega reklaamid on rämpspost, kuid väga asjakohased reklaamid on tegelikult sisu!

Põhimõtteliselt soovib Twitter olla maailma kõige lugupeetud reklaamiplatvorm, mis tugevdab teie brändi ja kasvatab teie ettevõtet. Tänan kõiki, kes on meiega koostööd teinud. Ehitame koos midagi erakordset.


Posted

in

by

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *